Hodnocení lekce

GUI s PyQT

Zpět na seznam lekcí

Odkaz pro přidání zpětné vazby dostaneš od organizátorky.

29. června 2019 17:38

Dnešní den byl super a koučové vždy pomohli. Stíhala jsem bez problémů.30. června 2019 13:45

Vše jsem stíhala,
vše bylo srozumitelné, líbily se mi příklady z praxe, funkce ve funkci je už hodně abstraktní, takže těžko pochopitelné
Když bylo třeba, koučové pomohli
Ten konec - balení souborů se trochu rozbilo, tím, jak nám to házelo různé chyby a byl omezený počet koučů, kteří tomu rozuměli.
Líbí se mi, že k tomu existují materiály, které si teď můžu sama projít a zopakovat si to, případně se k tomu později vracet, až si budu sama kódit.
Díky za skvělou sobotu a těším se na další pyworking!30. června 2019 17:12

Hojky, stíhat se dalo, srozumitelný Petr byl - aj byl super prostor pro dotazy - člověk se vždy dozví něco nového. :-) Možná bych příště začala jako první pracovat s Windowsy, když jim stahování trvalo déle. :-)

Problematika byla na dobré úrovni. Koučové byli ochotní a byl jich dostatečný počet. Super byla i Kristýnka, která organizovala občerstvení v pauzách.30. června 2019 23:43

Tento workshop mi tak trošku pripomenul staré časy, ešte keď som chodila do prímy, pretože v tej dobe sme preberali na informatike v škole programovací jazyk Imagine a zúčastnila som sa tiež páru súťaží v ňom. Síce pri "programovaní" hry človeče nezlob se sme nevyužívali triedy a až také advanced programovanie (je to v podstate asi taký detský programovací jazyk), ale princíp mi prišiel veľmi podobný. Ocenila som teda tú "nadstavbu" nad tým. Ďakujem tiež aj za osobitný prístup pri riešení zapeklitého problému na úplnom začiatku workshopu, vďaka ktorému hrozilo, že si veľmi v ten deň nezaprogramujem.1. července 2019 18:22

Tempo a obsah byl přizpůsoben různorodosti účastníků a jejich zkušeností z mého pohledu dobře. Pro mne bylo vše srozumitelné a přehledné, žádný problém se neobjevil.1. července 2019 23:01

Líbilo :)2. července 2019 8:10

Hodina bola velmi prijemna. Skoda, ze instalacia Designeru zabrala asi hodinu. Ukazku tohoto nastroja povazujem za velmi uzitocnu. Dakujem.

Tempo hodiny bolo akurat. Nazorne priklady velmi napomocne a vtipne. Narocnost hodiny taktiez akurat. Sucastout takychto hodin by mohol byt GIT HUB a ukazka ako nahravat priebezne nove verzie programu.

Dakujem za Vas cas. Super akce!7. července 2019 11:39

Omlouvám se, že až tak pozdě, ale přece jen.
Líbil se mi výklad Petra a jeho trpělivost při vysvětlování a později i přešení problém s "balením" souboru.

Trochu jsem nepochopila proč jsme si museli zakládat účet na Git Hubu, když jsme ho pak neupožili.

Za mě to bylo celkově náročné, protože udržet několik hodin pozornost je mazec, ale i přesto, hodina byla vedená tak, že se to dalo zvládnout - skvělá nálada. Pauzy byly dělané taky dost často.

Hned je pronikání do tajů programování zajímavější, když nám bylo ukázáno, jak se to vlastně dělá, když chceme aby to mohl užívat obyčejný uživate.

Moc děkuji :).

PS.: Petr je prostě skvělej.8. července 2019 15:28

První polovina byla skvělá. Po kurzu jsem schopna vytvořit si program v PyQt. Jenže nejde zabalit a předat dalším osobám k užívání, takže je to naprosto k ničemu :D Příště bych prosila GUI, které je psáno v pythonu.
Každopádně i tak byl den velmi přínosný, například přednáška v obědové pauze. Nejvíce mě bavily herecké výkony při názorném vysvětlování. Hodina byla vedena skvěle, škoda, že ten konec nebyl připraven - GUI bez konečného vytvoření aplikace je k ničemu.