Hodnocení lekce

Formátování

Zpět na seznam lekcí

Odkaz pro přidání zpětné vazby dostaneš od organizátorky.

9. listopadu 2023 17:54

Byla jsem jenom na polovině, takže nemohu hodnotit zbytek. Bohužel jsem už nebyla na pyramidových příkladech, ty mi teď doma daly docela zabrat (zatímco třeba ten první příklad, co jsem ještě dělala přímo tam, tak byl za mě poměrně jednoduchý). Možná to je i tím, že byla na hodině vyřčena nějaká rada, která mi chyběla, nebo prostě jenom proto, že mě tam mohl někdo nakopnout...:)

Obecně mi zrovna toto téma nepřijde až tak důležité, je to sice pěkné hraní, ale reálně si úplně neumím představit, kde bych to použila. Nebo se mýlím?;)9. listopadu 2023 21:56

Poslední hodina (formátování v Pythonu) ukázala, že řešit tři úkoly (easy, middle, harder) na jedno téma je ztráta společného času, který se dal lépe využít na prezentaci dalších konceptů spojených s různými možnostmi zápisu formátovacích konstrukcí. Osobně jsem pro větší objem teorie, která bude ilustrována rychlými ukázkami, jak to aplikovat v praxi. Úkoly na procvičení nechat na doma a rovnou k nim vyrobit vlákna na Discordu, kde každý může publikovat svoje výtvory a vznést případné dotazy. Koučové by pak mohli své rady uplatnit zde, případně třeba 30min před/po další hodině.13. listopadu 2023 7:59

Stihala jsem, vse bylo srozumitelne.
Libilo se mi, ze bylo vzdy vice variant uloh podle obtiznosti.
Kouci byli napomocni.
Je fajn se dozvedet "spravne" a efektivni reseni uloh a mit to nekde napsane (treba jako minule na diskordu), clovek to nemusi stihnout spravne opsat z tabule. I kdyz me reseni treba funguje, vim, ze se to casto da napsat efektivneji.
Take mi prislo fajn, ze jsme sdileli nase reseni na diskordu. Myslim, ze clovek vzdy muze pochytit nejakou inspiraci od ostatnich. A zpetna vazba od Ludka byla taky napomocna.
Diky moc!13. listopadu 2023 11:59

Lekce v pohodě, přehledná a jasná, líbilo se mi škálování obtížností úkolů :)20. listopadu 2023 11:17

Stíhala jsem, super byly ty 3 úrovně obtížnosti.
A také, že fungovaly papírky a koučové chodili a pomáhali.
Skvělé bylo, mít materiály dostupné před lekcí.
Vše ok. :)