Hodnocení lekce

Lekce 4 – Bash III

Zpět na seznam lekcí

Odkaz pro přidání zpětné vazby dostaneš od organizátorky.

11. dubna 2024 19:24

Včerejší lekce byla opět super. Díky Martine, že ses ujal slova a mohla tak lekce proběhnout. Všechno bylo vysvětleno jasně, logicky, oceňuji to vypíchnutí důležitých věcí, jak na lekci, tak potom na Discordu.
Mě se ten Bash fakt líbí, líbí se mi ta magie, kdy se pár jednoduchými příkazy se správnými přepínači dokáží velké věci. Ještě to vše psát s lehkostí, jakou to umíte vy koučové a budu šťastná 🙂
A na závěr, budu se opakovat, ale musím…Nesmírně si vážím Vašeho času, který nám věnujete, klobouk dolů a velký dík!13. dubna 2024 12:15

Super hodina.

Skvělé bylo, jak Martin zmiňoval, co je důležité a co ne. A vůbec nevadilo, že to méně důležité přeskočil.
Budu pak ráda za odkaz i na natočené přednášky, abych se pak mohla podívat zpětně.

Pozn. V úkolu bylo minule něco, co jsme nebrali na přednášce '>>'. Ale asi to šlo udělat více způsoby. Jen jsem se na tom zasekla.

Líbilo se mi, že se tuhle hodinu více diskutovalo. Asi to bylo menší skupinkou.
Díky za přednášku :)15. dubna 2024 15:32

Díky menšímu počtu účastníků byla lekce výrazně klidnější, což nám umožnilo se více věnovat individuálním dotazům. Bylo skvělé, že Martin si na začátku stahoval materiály, což nám poskytlo příležitost k menšímu opakování (napovídali jsme mu, které příkazy použít). Jelikož obvykle nestíhám, oceňovala jsem tentokrát pomalejší tempo. I když jsme nestihli projít vše, pro mě bylo lepší se věnovat menšímu množství látky a lépe ji pochopit.
Shrnutí - lekce byla skvělá, jako vždy a díky moc všem, že tento kurz pořádáte!