Hodnocení lekce

Lekce 2 – Instalace (sudý týden)

Zpět na seznam lekcí

Odkaz pro přidání zpětné vazby dostaneš od organizátorky.

23. března 2024 18:26

Jste moc milí, vše bylo fajn, úvodní úkoly byly zatím jednoduché. Všichni byli ochotní pomáhat.25. března 2024 10:48

Byla to teprve první hodina, takže byla spíše úvodní a nebylo co nestíhat :)

Rozuměla jsem všemu

Lekce byla tak akorát těžká

Ano, když jsem potřebovala, koučové mi hned přispěchali na pomoc - je skvělé, že je jich tam dostatek25. března 2024 16:06

Ahoj, v mailu sem měla tento odkaz, ale mělo by se jednat o zpětnou vazbu za první lekci, tak doufám že to bude správně.
Úvodní hodina byla fajn, líbilo se mi shrnutí v prezentaci, vysvětlení a představení celého konceptu. Pak samotný úkol, kdy se mi dostalo podpory od koučů a organizátorů, ikdyž sem se ptala na naprosto hloupý dotaz, tak mi všichni odpověděli, neměli problém s "jednoduchostí" dotazu ani jeho stupiditou :-)
Díky úkolům sem si uvědomila, že materiálům budu muset ve "volných" dvou týdnech věnovat o něco více času než si jen projít textové dokumenty a že bude fajn se k tématu a úkolům vrátit několikrát, pro zopakování.
Líbí se mi systém odevzdávátka, kdy odpovídám na konkrétní otázku, nemusím odpověď číslovat nebo k ní přiřazovat otázku apod.
Byla sem ráda, že ve vestibulu byl (nevím jméno) a navigoval kam jít, asi bych výtah našla, ale cítila sem se dobře, že se můžu zeptat a ujistit se.
Příště možná ocením jinak naorganizované stoly (jak bylo zmíněno v úvodu) a chápu, že na první hodinu, kdy byla prezentace to jinak nešlo.26. března 2024 14:24

Když jsem si udělala domácí přípravu, všemu jsem rozuměla a stíhala jsem.
CO se týče obsahu, který jsme měli poznat, klidně bych něco přidala i navíc.
Systém koučů je úžasný a cítila jsem se 100 % pod kontrolou a v bezpečí :D
Počáteční úvod a organizační pokyny bych možná projela rychleji, aby bylo více času se věnovat obsahu kurzu.
Mrzelo mě, že nebyl čas na Okénko efektivního užívání PC.
Každopádně jsem ráda, že jsem součástí PyLadies a těším se na další setkání :)
DĚKUJI2. dubna 2024 22:11

Všichni byli skvělí :)
Škoda, že nedošlo na okénko efektivního užívání PC, snad příště :)
Když jsem potřebovala kouč pomohl :)
Nevím, jak to, ale ohledně odevzdávátka jsem to na poprvé nepochopila :D ale tento systém se mi moc líbí.
Všem moc díky :)3. dubna 2024 19:31

Ahoj, právě jsem odevzdala poslední úkol druhé lekce. Za posledních 14 dnů jsem si prošla doslova pocitovou bouří. Od rozhodnutí, že už tam nikdy nepůjdu, přes pláč a naprosté zoufalství až po první radost z malých úspěchů, když konečně něco zafungovalo. Jsem naprostý začátečník a všechno vidím poprvé. Každé video jsem viděla asi dvacetkrát. Textové materiály mi byly velkou oporou. Úkoly jsem řešila krok za krokem a nakonec se mi podařilo zvládnout většinu otázek. Děkuji za všechny vaše komentáře pod projekty. Některé jsem zvládla zapracovat ještě doma a některé si přinesu na dořešení na zítřejší lekci.
S čím mám problém:
- nejsem si úplně jistá, zda chápu jak funguje virtuální prostředí.
- nechápu otázku č. 8(proměnné) a bohužel mi nepomohl ani komentář kouče, ale určitě se zítra zeptám na lekci
- v materiálech o chybové hlášce jsem nenašla co znamená INT a STR(dohledávala jsem si na internetu), ale je možné, že jsem to přehlédla, popřípadě to byl váš záměr k samostudiu :-)

V učebně jsem na první lekci bojovala s velkou nervozitou(nebyla jsem schopná ani zadat heslo do PC). Atmosféra byla velmi příjemná a všichni koučové velice ochotní a i když jsem se styděla říct si o pomoc, vždy se mi někdo nabídl a zeptal se jestli něco nepotřebuji. Váš aktivní přístup mi pomohl překonat ostych.

Zatím vše, těším se na zítra a děkuji za váš čas.

Martina18. dubna 2024 17:36

Soutezni otazky super, ta hadani kresleni byla zbytecne dlouha,je to prima vsuvka, ale je dobre nechat i cas na informace ohledne pochopeni latky.
Ale jinak diky vsem za to co delate a jak to delate 🙂