Hodnocení lekce

Lekce 10 – Vlastní funkce (sudý týden)

Zpět na seznam lekcí

Odkaz pro přidání zpětné vazby dostaneš od organizátorky.

16. května 2024 20:00

ano i ne. Některé věci ve zpětné vazbě byly komplikované.
Ta zpětná vazba se dost zamotala a pak jsem to už moc nechápala
Tahle byla už těžší
Ještě jsem se zabývala starými úkoly a nebylo třeba
Možná k té zpětné vazbě kdy se má jen poslouchat a neopisovat si to pak dát k dispozici ten soubor/čas na opsání, protože člověk si to pak nepamatuje a nemůže to udělat podle toho17. května 2024 13:58

Lekci jsem stíhala a rozuměla víceméně všemu, co jsme probírali.

obecně mi lekce přišla trochu náročnější (ale ne tolik, jako While cykly :)), občas se ztrácím hlavně v globálních/lokálních proměnných, občas mi nedocvakne, že můžu použít něco z minula...Úkoly mi přijdou dobře zvolené - náročnější, ale díky tomu se to dle mě máme možnost naučit. Je dobře, že se v nich objevuje učivo z minulých lekcí - díky tomu si ho opakujeme, učíme se lépe používat.

Ad sraz: bylo fajn, že Tom celkem do hloubky probral, v čem jsme dělaly nejvíc chyby + zodpověděl dotazy - tím jsem si to víc ujasnila.

Líbilo se mi taky, že obsah se uzpůsobil zbývajícímu času - vynechali jsme závěrečné kolečko "co se kdo naučil",atd. Dal by se případně i vynechat Kahoot, byť si myslím, že slouží jako dobré opáčko + zpestření...ale prioritu má pro mě vyjasnění souvislostí - hromadně nebo individuálně.

Kouč super - pomohl mi odpíchnout se z místa a dořešit úkol, přitom radil jen tak, abych si na to přišla sama (díky Oto :))

Pivo taky super, jako vždy :)

PS: Díky moc Tome a koučové za trpělivost, kterou s námi máte při kontrole úkolů - i když to tak nevypadá, posouváte nás! :)18. května 2024 15:34

Ahoj:
stihala jsem ne uplne vzdycky, ale vetsinou jo. Ve ctvrtek to pro me byla asi zatim nejtezsi z dosavadnich lekci.
Priste bych se primlouvala za delsi efektivni praci na pocitaci na ukor kahootu.
Koucky a koucove jsou skveli a pomohli vzdycky, diky za ne!
Zkritizovat vas nechci a jsem vdecna za to, co delate :)