Hodnocení lekce

Sraz 12 – Třídy a dědičnost

Zpět na seznam lekcí

Odkaz pro přidání zpětné vazby dostaneš od organizátorky.

1. června 2023 21:29

Dnešní hodina byla opět výborná. Jen mi trvalo hodinu než jsem se rozkoukal. Asi to bylo způsobeno že jsem čekal trošku jiné třídy a objekty a metody :-) Ale pak jak si to člověk uvědomil tak se nám ve dvojici povedlo i koně naprogramovat, což bylo opět parádní.

Kurz hodnotím na třikrát podtrženou jedničku s hvězdičkou. Úplně skvělá organizace v osobě Karolíny. Vždy perfektně nachystaná dvouhodina. Rozehřátí Kahootem skvělé. Odevzdávátko prosím příště pustit hned na začátku kurzu. Je to výborně motivační, když tam člověk vidí ty fajfky splněných úkolů. A i tam jsou další podněty od opravujících koučů, taky super. Mám rozdělané nějaké online kurzy pythonu ale nikde to není ono, tak výborné jako kurz se živými kouči a i kolegyněmi a kolegy. Skupina koučů byla výborná i jak se střídali a doplňovali se. Opravdu super. Pokračování po hodině do hospůdky hodnotím taky na výbornou, možná by mělo být minimálně hodinka povinná :-), že by se pak skupina rozmluvila i postupně i na Discordu přes týden :-)

Díky moc za vše. Bylo to úplně parádní. Budu se snažit to komunitě zase vrátit. Snad se potkáme brzy na nějakém čtvrtečním pi(y)vu ;-) Ahoj Boris :-)6. června 2023 21:17

Ahoj Ahoj! Moc Moc ďakujem za zorganizovanie kurzu a za Váš čas. Kurz vo forme "Naruby" mi vyhovoval - prišlo mi to lepšie ako počúvať dve hodiny prednášku. Naopak, kouči boli k dispozícií pri riešení úloh, čo bolo super. Asi ma teraz nenapadá nič závažné, čo by som vytkla...Možno dĺžka kurzu - možno by som pridala ešte jednu opakovaciu hodinu, ale to je individuálne... Moc oceňujem odovzdávatko a aj vaše cenné rady v spatnej vazbe na úkoly (aj keď na ne teraz nie je čas z mojej strany :(... )

Ak odovzdávatko nebude prístupné do nekonečna (čo neviem), možno by som ocenila nazdieľanie riešení.

Ešte raz, díky moc za oranizaci a Váš čas, dúfam, že sa ešte uvidíme :)
Alexandra9. června 2023 7:44

Poslední hodina byla.... byla hodně jiná (jak bylo řečeno v předposlední hodině), ale to vůbec nevadilo, právě naopak. Bylo to super.

Já ani nevím, jak zhodnotit celý kurz. Byl úžasný, náročný, motivující. Největší poděkování patří koučům a to VŠEM. Moc děkuji za Váš čas, chuť a neuvěřitelnou trpělivost. Tato podoba kurzu se mi moc líbila, pokud bych přeci jenom měla něco změnit, bylo by to odevzdávátko. Silný nástroj pro domácí práci a motivace splnit úkol. Určitě bych odevzdávátko spustila od první hodiny.

Tímto moc děkuji, že jsem mohla absolvovat kurz a stát se tak Pyladies. Moc děkuji Lů20. června 2023 17:21

Díky za celý kurz. Určitě mi to dalo hodně a za mě super. Líbilo se mi, že jsme se doma naučili teorii a na hodinách jsme už řešili konkrétní úkoly. Člověk vždycky měl pocit, že vše ví a zná, ale až na hodinách vše opravdu pochopil a dal si to do souvislostí. Díky moc a omlouvám se, že píšu hodnocení až teď.31. července 2023 11:51

Ahojte,

pardon, že až tak pozde, ale predsa ;)
Celkovo sa mi kurz páčil a bol veľmi prínosný. Obrátenie naruby bolo zaujímavé, teóriu som si stíhala načítať doma a väčšinou som bola pripravená na riešenie úkolov na mieste. Zo začiatku som u úkolov zápasila spíše so správnym myslením, na čo bolo fajn mať po ruke tútorov, ktorí mi pomohli nájsť ten správny prístup. A neskôr už to bolo naozaj o zaseknutiach sa s kódom, kedy znova bolo fajn mať možnosť sa nad nimi zamyslieť, ale neplytvať moc času nad "zaseknutím" a vedieť sa poradiť s tútormi.
Jednu negatívnejšiu vec ale zmienim, bolo by fajn, keby tútori viac času venovali príprave sa na úkoly. Niekedy to bolo o tom, že som čakala na to až aj tútor úkol pochopí alebo pri nadväzujúcich úkoloch prejde aj tie pred tým, aby to celé malo zmysel.
Úkoly boli tak akurát ťažké. Nie že by mi nedali zabrať. Ale časom si človek zvykne, že sa ich netreba na začiatku lekcie báť, lebo sa stupňujú a vedú nakoniec k možnosti zvládnuť aj tie najťažšie časti a bonusové úkoly. S trochu zavareným mozgom, ale predsa 😊
Celkovo vám ďakujem a veľmi oceňujem, že vkladáte váš voľný do takejto aktivity.