Hodnocení lekce

Lekce 11 – Slovníky

Zpět na seznam lekcí

Odkaz pro přidání zpětné vazby dostaneš od organizátorky.

23. listopadu 2022 11:17

Dva týdny bez vás bylo utrpení. Na hodinách je látce mnohem jednodušší porozumět než z materiálů, jelikož se mohu ptát a vy jste tak skvělí a nápomocní. Lekce s vámi byla parádní a motivační. Sice nevím k čemu bych použila json, toml a yaml :D ale možná (doufám) v budoucnu je využiju. Líbí se mi vaše hravost, tj. že sami zkoušíte co python ještě umí a přijme za příkaz a bavíte se o tom mezi sebou i na hodinách. Dává mi to vhled do nových, už pokročilejších příkazů a přemýšlení v rámci programu python :) Díky29. listopadu 2022 10:26

Slovníky mě hodně bavily, už se hodně propojuje vše co jsme zatím měli možnost ozkoušet z minulých hodin. Do toho si člověk začíná i uvědomovat souvislosti (z čehož mám samotná velkou radost).
Teď mě hlavně čeká se pověnovat všem domácím úkolům abych si vše z lekcí procvičila, moc se mi líbí možnost se účastnit v jarním semestru jako pomocný coach, ikdyby to nešlo jinak ráda bych si to celé znovuprošla pro upevnění základů a všeho co jsem doteď měla možnost poznat a naučit se.