Hodnocení lekce

Lekce 0 – Úvod & Instalace

Zpět na seznam lekcí

Odkaz pro přidání zpětné vazby dostaneš od organizátorky.

4. října 2021 20:14

Stíhal jsem ? Určitě ano.
Rozuměl jsem všemu co se řeklo.
Lekce pro mě byla nultá, uvidíme s příchodem dalších hodin.
Kouč mi pomohl, kdykoliv to bylo třeba :)
Zatím o ničem nevím, ještě jsem nezkusil kafe :D
Chci se něco zeptat? V jaké fázi resp. v které hodině narazíme na python?
Zkritizovat ? zatím ne :P4. října 2021 22:44

Dneska byl hlavne kurz seznamovaci. Konecne jsem se mohl pozdravit se super lektorem Petrem, ktery mne na jare provazel zakladnim kurzem programovani v Pythonu. Take bylo prijemne po 5 letech potkat sveho kolegu a seznamit se s ostatnimi. Instalace fedory probehla bezproblemove, nastaveni take, takze super.
Diky za hezky seznamovaci vecer a prespriste zase navidenou.
Zdenek5. října 2021 9:13

Ahoj. Úvod a seznámení super, nastavení se sice úplně nepovedlo, ale doma jsem doladila. Těším se na příští lekci.5. října 2021 20:50

Ahojte,
úvodná hodina bola oťukávacia, zoznamovanie, kontrola inštalácie.. Spočiatku nešlo síce všetko hladko a Fedora mala svoj deň, ale po počiatočných peripetiách a po domácom presviedčaní vyzerá, že funguje ako má (zatiaľ) :)
Stíhala som všetko, kouči boli nápomocní. Všetko bolo dostatočne zrozumiteľné a hodnotím celý priebeh - všetko a všetkých pozitívne.
Teším sa na ďalšiu lekciu! :)19. října 2021 18:23

První hodina nebyla nijnak náročná, pouze se kontrolovalo nastavení systému. Bylo to maličko divoké, měla jsem pocit, že ani koučové si nebyli moc jistí, co a jak mají kontrolovat a koučovat a systémy se nastavovaly pokus omyl. Moje zmatení naprostého nováčka u Linuxu pak bylo o to větší. Nakonec se však povedlo, chápu, že kurz ještě není zaběhaný. Všem z organizačním moc díky za nasazení!