Hodnocení lekce

Lekce 3 – Procesy & deskriptory souborů

Zpět na seznam lekcí

Odkaz pro přidání zpětné vazby dostaneš od organizátorky.

25. října 2021 19:48

Lekcia bola primerane náročná - materiály, ktoré sú k všetkým lekciám sú tak vypracované, že nie je potrebný ani výklad :) :)26. října 2021 10:32

Lekce byla dost zajimava.
Bylo by hezké udělat si krátkou pauzu a pustit do místnosti trochu kyslíku.28. října 2021 20:44

Ahojte,
lekcia bola veľmi zaujímavá, prínosná. Petrov výklad bol výborný. Veľmi oceňujem tempo s dostatočným časom na pochopenie/realizovanie zadaných miniúloh.

Prístup koučov bol výborný. Osobne mám pocit, že každá hodina je vždy o niečo lepšia ako tá minulá ;)
Teším sa na ďalšiu lekciu!31. října 2021 20:21

Nemohla jsem se zúčastnit, na lekci jsem se dívala ze záznamu. Lekce byla oproti předchozím lekcím spíše těžší.31. října 2021 21:34

Opet zajimave ucivo, neco jsem uz znal z praxe, ale lektor ma v rukavu vzdy neco navic, co clovek nevel a co se muze v praxi hodit. Tentokrat bylo k dispozici vyce casu na procviceni prikazu.
Diky za lekci. Zd1. listopadu 2021 10:13

Ahoj, hodina bola super, no na mna trochu komplikovana, pretoze som z pythonu uz trochu vypadla. Potesila ma zaverecna veta, ze ucivo bolo skor doplnkove a ak sme ho nepobrali, nie je to az taky problem :)

Pripajam sa k prosbe o 5 minutovu pauzu v strede lekcie, myslim, ze by mi to pomohlo lepsie sa koncentrovat.1. listopadu 2021 14:34

Lekce byla tak akorát těžká. Byla to zajímavá odbočka od Bashe. Trochu jsem se ztrácela ve chvíli, kdy byly otevřeny dva terminály. Ne vždy mi bylo jasné, do kterého Petr zrovna píše. Ale stačilo se zeptat.
Zároveň trochu spoléhám, že ke kurzu jsou zpracované materiály. Když si je pak doma znovu projdu, porozumím i věcem, které sice na hodině zvládnu udělat, ale ne vždy všemu dopodrobna rozumím. Materiály jsou přehledné, i když ještě ne tak vymazlené jako ty k Pythonu.
Koučové skvěle pomáhají. Přijde mi, že se na rozdíl od Pythonu trochu nudí, tak jsou rádi za každý problém a dotaz :-)