Hodnocení lekce

Lekce 4 – Bash III

Zpět na seznam lekcí

Odkaz pro přidání zpětné vazby dostaneš od organizátorky.

7. listopadu 2021 14:11

Ahojte,
lekcia bola ako vždy zaujímavá, určite prínosná. Preberaná látka nebola vôbec náročná, ale... Prišlo mi, že pomer informácii, času a vstrebania poznatkov nebol vyrovnaný (v porovnaní s predošlými lekciami).
Privítala by som, ak by to bolo možné, keby bola lekcia s podobným množstvom informácii dlhšia o pár minút (10-15). Určite by to pomohlo. No určite pomohol zverejnený záznam z lekcie, ktorý je v tomto prípade veľkým benefitom. Je možné, že svoju úlohu zohrala aj zmena času.
Každopádne sa teším na ďalšiu lekciu! :)8. listopadu 2021 16:39

Hodina byla nabítá informacemi, pro mě jakožto linux nováčka bylo docela těžké tempo udržet. Stačí se na chvíli s nějakým speciálním znakem a človek je po chvíli mimo. Přijde mi, že občas je nějaká složitější odbočka, která kombinuje hned několik nových konceptů. Nedaří se mi úplně rozeznat, co je pro mě důležité a co je jen na ukázku a nevadí, pokud to úplně nepoberu. Kladně hodnotím nadšení lektora a snahu vysvětlit lidským jazykem a nakreslit :)8. listopadu 2021 17:53

Dnesni hodina byla opravdu 'vyzivna', libi se mi prakticke ukazky, ktere se do praxe mohou hodit a hodi. DU jsem bohuzel z rodinnych duvodu nestihal, dodelam do priste, ale mam v hlavne pravdepodobny postup. U chmodu by bylo mozna dobre zminit, ze existuje i jiny zapis nez +x, ale take napr. chmod 777 [HTML_REMOVED].
Opet diky za pripravu vsech materialu i lekci. Zdenek