Hodnocení lekce

Lekce 10 – Soubory a adresáře

Zpět na seznam lekcí

Odkaz pro přidání zpětné vazby dostaneš od organizátorky.

4. prosince 2019 13:24

Lekce mě bavila. Petr mě donutil přemýšlet :-) Koučové mi přispěchali vždy na pomoc. Z lekce jsem měla dobrý pocit, který trvá ještě teď a už pracuju na úkolech :-)



8. prosince 2019 14:55

Táto lekcia bola super aj keď náročná. Bolo super, že sme na to šli cez básničku a pomaly po krôčikoch sme pridávali a skúšali nové veci, ktoré sa dajú so súborom spraviť. Veľmi ma to bavilo a čím viac takýchto lekcií !



9. prosince 2019 18:23

Je to porad bajecny, nejlepsi, som z toho paf.
s czechitas sa to neda ani srovnat:)

stiham, rozumim, chtela bych vseho vic, tato tema extra zajimava, bavily by ma python hratky treba s nejakymi verejnymi open data.

velke diky



9. prosince 2019 23:08

Ahoj,
vetsina dojmu z hodiny se vytratila...
ale vybavuje se mi: narocne
otevreni souboru bylo v pohode
ztracel jsem se v JSON a kodovani.. nedokazal jsem to nejak prakticky uchopit.. slo o komunikaci programu s programem? jsou to pro me porad dost abstraktni myslenkove pochody.
byla to jedna z tech narocnejsich hodin, takto bych to shrnul:)



11. prosince 2019 12:25

Každa hodina je lepši než mynula. Materjali a celý program jsou perfektni: valuable, clear, concise and most of all comprehensive for beginners of all profiles :)
Děkuji moc!



11. prosince 2019 12:57

Tato lekce byla nejnaročnejši a zamotala jsem se par krát ale kouče a lektor byli schopny okamžitě pomoct a hned jsem se dostala ven z mého vlastního zmatku :) Zase, způsob, jak jsou hodiny psány a konceptualizovány, pro mě úžasný! Trpělivost a ochotnost lektora a koučé taky. Jsem nesmírně vděčná a také smutná, že zbývá jen jedna lekce. Rada pomužu a zučastnim se aby se Pyladies tímto způsobem dále vyvíjely. Děkuji moc!



11. prosince 2019 14:44

bylo to skvělé jako vždy... :)